Jums ir tiesības atgriezt preces 14 (četrpadsmit) dienu laikā pēc to saņemšanas. Diemžēl mēs nevarēsim piedāvāt apmaiņu vai atmaksu, ja būs pagājušas vairāk kā 14 dienas. Lūdzam ņemt vērā, ka 14 dienu atteikuma termiņš darbojas tikai, ja nopirktās preces (riepas un/vai diski) nav lietotas, montētas vai kā citādi bojātas, ir sausas un tīras.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt atteikuma veidlapu un atsūtīt to mums pirms atteikuma termiņa beigām uz epastu info@marathontires.lv

Šajā vietnē iegādātos pakalpojumus , t.sk. Jūsu riepu atjaunošanu, vai pēc jūsu induviduāla pasūtījuma izgatavotas riepas atgriezt nav iespējams. Taču uz visām precēm un pakalpojumiem attiecas mūsu Garantijas noteikumi.

Preces, bez liekas kavēšanās, bet ne vēlāk 7 (septiņu) dienu laikā pēc atteikuma veidlapas nosūtīšanas, lūdzam atgriezt mūsu riepu centrā “Imakas”, Jaunmārupē, Mārupes novadā, LV-2166, vai, iepriekš vienojoties, kādā citā SIA “Marathon Ltd.” filiālē – Cukura ielā 8/16, Liepājā, LV- 3414, tālrunis 29124012, vai riepu servisā Maskavas ielā 453, Rīgā, LV-1063, tālrunis 67400302.

Atgriežot preces, Jūs drīkstat pieprasīt naudas atmaksu vai preču apmaiņu. Ne vēlāk kā 10 dienu laikā pēc atgriezto preču saņemšanas, mēs tās pārbaudīsim un informēsim jūs par jūsu pieprasījuma apstiprināšanu vai noraidīšanu.

Ja pieprasījums tiks apstiprināts, mēs jums atmaksāsim preču vērtību kāda tā bija iegādes brīdī, saskaņā ar pavadzīmi vai rēķinu, atskaitot preču piegādes un atgriešanas izmaksas. Nauda automātiski tiks atgriezta uz jūsu kredītkarti vai citu sākotnējā maksājuma metodi, naudas atgriešana parasti aizņem ne vairāk kā 14 dienas.

Novēlota vai trūkstoša naudas atgriešana

Ja vēl neesat saņēmis atmaksu, vēlreiz pārbaudiet savu bankas kontu.

Pēc tam sazinieties ar savu banku, var paiet noteikts laiks pirms nauda tiek ieskaitīta jūsu kontā.

Ja esat izdarījis visu iepriekšminēto un vēl neesat saņēmis naudu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@marathontires.lv vai zvanot pa tālruni 67400302